Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


cs:radio-observer

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
cs:radio-observer [2014/11/09 12:17]
kaklik [Rádioastronomický pozorovací software radio-observer]
cs:radio-observer [2014/11/09 12:18]
kaklik [Rádioastronomický pozorovací software radio-observer]
Řádek 3: Řádek 3:
 Jde o relativně univerzální radioastronomický software, který je určený pro detekci anomálních zajímavých událostí v toku rádiových dat. V případě Bolidozoru jsou to rádiové bolidy. Jde o relativně univerzální radioastronomický software, který je určený pro detekci anomálních zajímavých událostí v toku rádiových dat. V případě Bolidozoru jsou to rádiové bolidy.
  
-**Radio-observer nemá žádný interaktivní grafický výstup**. V principu by mělo jít o komplementární aplikaci k [[cs:​pysdr|PySDR]],​ která je naopak určena pro vizualizaci měřených dat včetně událostí detekovaných radio-observerem,​ které přijímá přes MIDI. +**Radio-observer nemá žádný interaktivní grafický výstup**. V principu by mělo jít o komplementární aplikaci k [[cs:​pysdr|PySDR]],​ která je naopak určena pro vizualizaci měřených dat včetně událostí detekovaných radio-observerem,​ které přijímá přes [[http://​cs.wikipedia.org/​wiki/​Musical_Instrument_Digital_Interface|MIDI]]
  
 Podrobnější technický popis programu je na [[http://​wiki.mlab.cz/​doku.php?​id=cs:​radio-observer|wiki MLAB]]. Podrobnější technický popis programu je na [[http://​wiki.mlab.cz/​doku.php?​id=cs:​radio-observer|wiki MLAB]].
cs/radio-observer.txt · Poslední úprava: 2014/11/09 12:18 autor: kaklik